Informace k závodu Run For Fun 2020

Každý závodník se musí registrovat online >ZDE< a to kdykoli před závodem.

V den závodu 4.10.2020 si každý závodník musí vyzvednout startovní číslo a zaplatit startovné.

Pro dětské závodníky a chodce budou vydávána čísla od 8:00 do 9:15. Pro závodníky na 5 a 7 km od 8:00 do 11:15. Prosíme přijďte si vyzvednout čísla v dostatečném předstihu, je možné, že budou vydávána pouze v časech před a mezi jednotlivými závody

Předpokládaný harmonogram závodního dne:

9:30 - závod 300 m - Předškolní děti (Startovné 80 Kč)

9:30 - závod 5 000 m - Chodci (Startovné 200 Kč)

9:50 - závod 600 m - Děti ZŠ do 8 let (Startovné 100 Kč)

10:20 - závod 900 m - Děti 9 - 11 let (Startovné 100 Kč)

10:20 - závod 1 500 m - Děti 12-15 let (Startovné 100 Kč)

11:00 - Slavnostní vyhlášení dětských závodů s předáním cen

11:30 - závod 5 000 m a 7 000 m - Závodníci nad 15 let (Startovné 200 Kč)

13:00 - Slavnostní vyhlášení vítězů závodu na 5 a 7 km s předáním cen

* Harmonogram je orientační a udává čas startu jednotlivých závodů.

Vyhlášení proběhne vždy po doběhu všech závodníků bez zbytečných odkladů.

Příjezd

Příjezd

Start i cíl závodu je umístěn na fotbalovém hřišti. Parkování je možné podél příjezdové cesty ke hřišti i přímo na parkovišti u hřiště. V průběhu jednotlivých závodů nebude umožněn vjezd na parkoviště. Přijeďte proto v dostatečném předstihu. Děkujeme. Mapka s vyznačenými body na mapy.cz klikejte zde.

Závody dětských kategorií

Závody dětských kategorií

Závody dětí jsou na programu dne zařazeny jako první. Vyhlášení všech dětských závodů proběhne společně po doběhnutí posledního dětského závodníka.

Závody kategorie nad 15 let

Závody kategorie nad 15 let

Závodníci si mohou vybrat mezi během na 5 000 m a 7 000 m. Chodecký "závod" je veden po 5 km trase. Vyhlášení běžeckých závodů proběhne po doběhu posledního závodníka.

Run For Fun pomáhá!

Run For Fun pomáhá!

Již čtvrtým rokem pomáháte plnit naše sny. Díky Vám se stalo prostředí mateřské školy příjemnější. Děti mají nové pomůcky na hraní i na cvičení, pomohli jste nám vybudovat zázemí pro rozličné aktivity, přispíváte ke kvalitnímu vzdělávání dětí.

Získáním prostředků ze startovného jsme měli možnost vybavit tělocvičnu moderním sportovním náčiním a nářadím. Několik konkrétních příkladů: míče, velké i malé obruče, tyče, stuhy, žíněnky, mini překážky, švédská bedna, balanční sada, skákací pytle, molitanové podsedáky, hmotnostní sáčky, velký a malý trapéz… Podařilo se nám zakoupit dětskou kuchyňku, kadeřnictví a hrací paravany. Naším záměrem je i nadále zlepšovat materiální podmínky školy a vytvářet místo, kde se budou děti cítit dobře.
Aktuálně mateřské škole nejvíce chybí školní zahrada, místo vzdělávání, sportu a odpočinku. Její současný stav je z hlediska zajištění bezpečnosti dětí nevyhovující. Pevně věříme, že RUN4FUN2020 pomůže s nákladnou rekonstrukcí školní zahrady.

Běhej s námi pro radost z dobré věci!

Run For Fun popáté!

Myšlenka uspořádat běžecký závod vznikla před čtyřmi lety v rámci celoročního projektu Mateřské školy Dušníky „Školka v pohybu“, který si klade za cíl rozvoj pohybových dovedností a tělesné zdatnosti předškolních dětí. Naší snahou je zajistit dětem dostatek pohybu během celého školního roku, motivovat je ke sportovním aktivitám, vychovávat ke zdravému životnímu stylu. Naším přáním je, aby se cvičení stalo pro děti opravdovou zábavou. Běžecký závod je nesporně velkou sportovní příležitostí pro celou rodinu. Příklady táhnou. Není pro děti lepší motivace, než vidět běhat svoje rodiče, prarodiče, příbuzné či starší kamarády. Budeme rádi, když naši myšlenku podpořte svojí účastí v Run For Fun 2020!

Podpora mateřské školy a Run For Fun 2020

Děkujeme všem za podporu!

„Dobré činy, které vykonáme, nám dodávají sílu a inspirují jiné k dělání dobrých věcí“

"Každý úspěch začíná odhodláním to zkusit."

***

Přijďte a podpořte Mateřskou školu v Dušníkách!