Výsledky závodů 2020

VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ – 300 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 9 Marek Fiala 0:03:18 1 25 Nikol Hubálková 0:03:23 1 9 Marek Fiala 0:03:18
2 24 Jonáš Landsdorf 0:03:20 2 62 Štěpánka Pilná 0:03:31 2 24 Jonáš Landsdorf 0:03:20
3 68 Jaroslav Malý 0:03:29 3 76 Magdaléna Ponocná 0:03:32 3 25 Nikol Hubálková 0:03:23
4 59 Jan Hejda 0:03:39 4 84 Aneta Chládková 0:03:33 4 68 Jaroslav Malý 0:03:29
5 8 Jan Šťástka 0:03:45 5 27 Kateřina Jelínková 0:03:36 5 62 Štěpánka Pilná 0:03:31
6 18 Štěpán Bezstarosti 0:03:47 6 2 Magdalena Ondráčková 0:03:43 6 76 Magdaléna Ponocná 0:03:32
7 65 Pavlíček Fafejta 0:03:57 7 13 Ema Šulcová 0:03:44 7 84 Aneta Chládková 0:03:33
8 73 Matěj Salač 0:04:00 8 29 Veronika Jelínková 0:03:52 8 27 Kateřina Jelínková 0:03:36
9 50 Frederik Jurista 0:04:06 9 83 Terezie Doležalová 0:03:55 9 59 Jan Hejda 0:03:39
10 45 Ondřej Woš 0:04:20 10 22 Zuzka Horová 0:04:09 10 2 Magdalena Ondráčková 0:03:43
11 33 Marek Suchánek 0:04:24 11 14 Lenka Šulcová 0:04:43 11 13 Ema Šulcová 0:03:44
12 57 Ondřej Čermák 0:04:41 12 17 Sofie Šulcová 0:04:54 12 8 Jan Šťástka 0:03:45
13 11 Štěpán Mít 0:05:19 13 90 Eliška Uldrychová 0:05:16 13 18 Štěpán Bezstarosti 0:03:47
14 30 Anna Solnická 0:05:28 14 29 Veronika Jelínková 0:03:52
15 83 Terezie Doležalová 0:03:55
16 65 Pavlíček Fafejta 0:03:57
17 73 Matěj Salač 0:04:00
18 50 Frederik Jurista 0:04:06
19 22 Zuzka Horová 0:04:09
20 45 Ondřej Woš 0:04:20
21 33 Marek Suchánek 0:04:24
22 57 Ondřej Čermák 0:04:41
23 14 Lenka Šulcová 0:04:43
24 17 Sofie Šulcová 0:04:54
25 90 Eliška Uldrychová 0:05:16
26 11 Štěpán Mít 0:05:19
27 30 Anna Solnická 0:05:28
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ DO 8 LET – 600 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 10 Radim Fiala 0:02:51 1 93 Olivie Jetelová 0:03:00 1 10 Radim Fiala 0:02:51
2 77 Jan Ponocný 0:02:52 2 60 Kateřina Hejdová 0:03:42 2 77 Jan Ponocný 0:02:52
3 28 Matyáš Jelínek 0:03:09 3 61 Tereza Lučanová 0:03:45 3 93 Olivie Jetelová 0:03:00
4 82 Samuel Ouborný 0:03:19 4 46 Sofie Wošová 0:03:49 4 28 Matyáš Jelínek 0:03:09
5 71 Adam Lamoš 0:03:21 5 26 Eliška Jelínková 0:04:08 5 82 Samuel Ouborný 0:03:19
6 94 Jaroslav Jetel 0:03:40 6 40 Hanička Hubálková 0:04:14 6 71 Adam Lamoš 0:03:21
7 34 Zděnek Satran 0:03:56 7 58 Adéla Čermáková 0:04:48 7 94 Jaroslav Jetel 0:03:40
8 7 Václav Šťastka 0:04:05 8 60 Kateřina Hejdová 0:03:42
9 67 Daneček Fafejta 0:05:19 9 61 Tereza Lučanová 0:03:45
10 46 Sofie Wošová 0:03:49
11 34 Zděnek Satran 0:03:56
12 7 Václav Šťastka 0:04:05
13 26 Eliška Jelínková 0:04:08
14 40 Hanička Hubálková 0:04:14
15 58 Adéla Čermáková 0:04:48
16 67 Daneček Fafejta 0:05:19
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ 8 – 11 LET – 900 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 100 Marek Maxa 0:04:57 1 52 Sofie Točinová 0:05:03 1 100 Marek Maxa 0:04:57
2 63 Jakub Pilný 0:04:59 2 92 Karla Vágnerová 0:05:11 2 63 Jakub Pilný 0:04:59
3 70 Jakub Lamoš 0:05:19 3 21 Victorie Slabá 0:05:15 3 52 Sofie Točinová 0:05:03
4 53 Denis Nosek 0:06:07 4 69 Pavla Malá 0:05:16 4 92 Karla Vágnerová 0:05:11
5 87 Tadeáš Horecký 0:06:08 5 106 Barbora Hrzánová 0:05:18 5 21 Victorie Slabá 0:05:15
6 88 Kája Bauer 0:06:42 6 5 Adéla Králová 0:05:43 6 69 Pavla Malá 0:05:16
7 1 Barbora Honzajková 0:05:49 7 106 Barbora Hrzánová 0:05:18
8 98 Ella Vítová 0:05:56 8 70 Jakub Lamoš 0:05:19
9 72 Natálie Hlaváčková 0:06:13 9 5 Adéla Králová 0:05:43
10 101 Agáta Tlapáková 0:06:20 10 1 Barbora Honzajková 0:05:49
11 98 Ella Vítová 0:05:56
12 53 Denis Nosek 0:06:07
13 87 Tadeáš Horecký 0:06:08
14 72 Natálie Hlaváčková 0:06:13
15 101 Agáta Tlapáková 0:06:20
16 88 Kája Bauer 0:06:42
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ 12 – 14 LET – 1500 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 54 Tobias Točina 0:06:57 1 107 Eliška Hrzánová 0:06:44 1 107 Eliška Hrzánová 0:06:44
2 2 91 Adéla Vágnerová 0:06:49 2 91 Adéla Vágnerová 0:06:49
3 3 39 Karolína Kloučková 0:07:06 3 54 Tobias Točina 0:06:57
4 6 Beáta Brádková 0:07:18 4 39 Karolína Kloučková 0:07:06
5 43 Leontyna Lamošova 0:07:23 5 6 Beáta Brádková 0:07:18
6 102 Alena Kuříková 0:07:25 6 43 Leontyna Lamošova 0:07:23
7 102 Alena Kuříková 0:07:25
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU – 5000 m
MUŽI ŽENY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 112 Zdeněk Dědičík 0:21:22 1 110 Marcela Butalová 0:21:05 1 110 Marcela Butalová 0:21:05
2 111 Michal Pečený 0:21:59 2 42 Hana Lamošova 0:24:26 2 112 Zdeněk Dědičík 0:21:22
3 116 Michal Porš 0:23:01 3 113 Barbora Dědičíková 0:26:49 3 111 Michal Pečený 0:21:59
4 41 Tomáš Lamoš 0:23:32 4 12 Lada Fialová 0:27:32 4 116 Michal Porš 0:23:01
5 23 Matouš Hora 0:24:46 5 32 Markéta Suchánková 0:27:34 5 41 Tomáš Lamoš 0:23:32
6 119 Jiří Veselý 0:25:24 6 20 Martina Bublová 0:28:25 6 42 Hana Lamošova 0:24:26
7 105 Tomáš Tlapák 0:32:08 7 99 Kateřina Hillebrandová 0:29:19 7 23 Matouš Hora 0:24:46
8 125 Barbora Černá 0:30:56 8 119 Jiří Veselý 0:25:24
9 55 Tereza Dörflerová 0:31:04 9 113 Barbora Dědičíková 0:26:49
10 3 Barbora Draznikova 0:31:05 10 12 Lada Fialová 0:27:32
11 4 Vladimíra Hejdová 0:31:06 11 32 Markéta Suchánková 0:27:34
12 123 Radka Hejnová 0:31:51 12 20 Martina Bublová 0:28:25
13 108 Dominika Nagyová 0:33:55 13 99 Kateřina Hillebrandová 0:29:19
14 121 Vlasta Saurová 0:40:03 14 125 Barbora Černá 0:30:56
15 55 Tereza Dörflerová 0:31:04
16 3 Barbora Draznikova 0:31:05
17 4 Vladimíra Hejdová 0:31:06
18 123 Radka Hejnová 0:31:51
19 105 Tomáš Tlapák 0:32:08
20 108 Dominika Nagyová 0:33:55
21 121 Vlasta Saurová 0:40:03
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU – 7000 m
MUŽI ŽENY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 35 Lukáš Fiala 0:31:18 1 120 Eva Diničová 0:39:28 1 35 Lukáš Fiala 0:31:18
2 124 Ondřej Horna 0:31:20 2 114 Marcela Rybářová 0:41:02 2 124 Ondřej Horna 0:31:20
3 117 Tomáš Benda 0:32:27 3 103 Jana Kuříková 0:54:42 3 117 Tomáš Benda 0:32:27
4 115 Krištov Vanča 0:33:52 3 104 Olga Tlapáková 0:54:42 4 115 Krištov Vanča 0:33:52
5 109 Radek Hodík 0:34:56 5 109 Radek Hodík 0:34:56
6 126 Pavel Černý 0:35:18 6 126 Pavel Černý 0:35:18
7 122 Vladimír Burda 0:36:47 7 122 Vladimír Burda 0:36:47
8 89 Jiří Woš 0:37:27 8 89 Jiří Woš 0:37:27
9 118 David Lácha 0:38:52 9 118 David Lácha 0:38:52
10 120 Eva Diničová 0:39:28
11 114 Marcela Rybářová 0:41:02
12 103 Jana Kuříková 0:54:42
13 104 Olga Tlapáková 0:54:47