VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ – 300 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 21 Jakub Suchánek 0:01:29 1 5 Magdalena Ondráčková 0:01:42 1 21 Jakub Suchánek 0:01:29
2 29 Jan Šťástka 0:01:30 2 3 Zdislava Ondráčková 0:02:11 2 29 Jan Šťástka 0:01:30
3 26 Matěj Salač 0:01:48 3 51 Terezie Doležalová 0:02:16 3 5 Magdalena Ondráčková 0:01:42
4 46 Tomáš Rych 0:01:59 4 38 Eliška Uldrychová 0:02:29 4 26 Matěj Salač 0:01:48
5 45 Ondřej Čermák 0:02:03 5 52 Anna Solnická 0:02:40 5 46 Tomáš Rych 0:01:59
6 47 Kuba Rych 0:02:20 6 43 Markéta Panzerová 0:02:46 6 45 Ondřej Čermák 0:02:03
7 32 Jan Zůna 0:02:27 7 40 Klára Fialová 0:06:26 7 3 Zdislava Ondráčková 0:02:11
8 27 Tomáš Salač 0:03:24 8 51 Terezie Doležalová 0:02:16
9 23 Mikuláš Janeba 0:04:43 9 47 Kuba Rych 0:02:20
10 56 Adam Fafejta 0:04:54 10 32 Jan Zůna 0:02:27
11 38 Eliška Uldrychová 0:02:29
12 52 Anna Solnická 0:02:40
13 43 Markéta Panzerová 0:02:46
14 27 Tomáš Salač 0:03:24
15 23 Mikuláš Janeba 0:04:43
16 56 Adam Fafejta 0:04:54
17 40 Klára Fialová 0:06:26
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ DO 8 LET – 600 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 31 Ondřej Kunrt 0:03:22 1 15 Štěpánka Pilna 0:03:40 1 31 Ondřej Kunrt 0:03:22
2 70 Jaroslav Jetel 0:03:30 2 60 Adela Jirsová 0:03:54 2 70 Jaroslav Jetel 0:03:30
3 62 Adam Lamoš 0:03:35 3 16 Magdaléna Ponocná 0:03:57 3 62 Adam Lamoš 0:03:35
4 73 Mykhailo Zhurba 0:03:37 4 11 Kateřina Hejdová 0:03:59 4 73 Mykhailo Zhurba 0:03:37
5 50 Tomáš Klíma 0:03:43 5 19 Tereza Lučanová 0:04:17 5 15 Štěpánka Pilna 0:03:40
6 14 Aleš Valenta 0:03:46 6 20 Eliška Bálková 0:04:19 6 50 Tomáš Klíma 0:03:43
7 49 David Klíma 0:04:03 7 44 Adéla Čermáková 0:04:28 7 14 Aleš Valenta 0:03:46
8 67 Štěpán Jirsa 0:04:07 8 8 Laura Ševčíková 0:04:59 8 60 Adela Jirsová 0:03:54
9 12 Jan Hejda 0:04:08 9 16 Magdaléna Ponocná 0:03:57
10 53 Matyáš Janko 0:04:31 10 11 Kateřina Hejdová 0:03:59
11 30 Václav Šťástka 0:07:34 11 49 David Klíma 0:04:03
12 67 Štěpán Jirsa 0:04:07
13 12 Jan Hejda 0:04:08
14 19 Tereza Lučanová 0:04:17
15 20 Eliška Bálková 0:04:19
16 44 Adéla Čermáková 0:04:28
17 53 Matyáš Janko 0:04:31
18 8 Laura Ševčíková 0:04:59
19 30 Václav Šťástka 0:07:34
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ 8 – 11 LET – 900 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 37 Kuba Uldrych 0:03:58 1 28 Adéla Králová 0:04:57 1 37 Kuba Uldrych 0:03:58
2 63 Marek Maxa 0:04:06 2 68 Eliška Vokálková 0:04:58 2 63 Marek Maxa 0:04:06
3 17 Jakub Pilný 0:04:13 3 76 Sofiia Tkachenko 0:06:09 3 17 Jakub Pilný 0:04:13
4 61 Jakub Lamoš 0:04:22 4 72 Daria Zhurba 0:06:44 4 61 Jakub Lamoš 0:04:22
5 39 Matěj Pakandl 0:04:45 5 39 Matěj Pakandl 0:04:45
6 28 Adéla Králová 0:04:57
7 68 Eliška Vokálková 0:04:58
8 76 Sofiia Tkachenko 0:06:09
9 72 Daria Zhurba 0:06:44
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ 12 – 14 LET – 1500 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 10 Matěj Kadlec 0:06:06 1 71 Adela Vágnerová 0:06:30 1 10 Matěj Kadlec 0:06:06
2 75 Andrij Ciko 0:07:31 2 9 Beáta Brádková 0:06:31 2 71 Adela Vágnerová 0:06:30
3 3 65 Leontyna Lamošova 0:06:51 3 9 Beáta Brádková 0:06:31
4 65 Leontyna Lamošova 0:06:51
5 75 Andrij Ciko 0:07:31
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU – 5000 m
MUŽI ŽENY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 64 Tomáš Lamoš 0:21:15 1 66 Hana Lamošova 0:25:05 1 64 Tomáš Lamoš 0:21:15
2 83 Jan Rokoš 0:22:21 2 85 Radka Hejnová 0:29:16 2 83 Jan Rokoš 0:22:21
3 13 Václav Valenta 0:23:00 3 81 Jaroslava Lošková 0:29:17 3 13 Václav Valenta 0:23:00
4 77 Jiří Veselý 0:24:22 4 69 Tereza Vokálková 0:31:49 4 77 Jiří Veselý 0:24:22
5 84 Libor Syrový 0:28:29 5 6 Barbora Drážníková 0:33:38 5 66 Hana Lamošova 0:25:05
6 80 František Loško 0:29:18 6 4 Vladimíra Hejdová 0:33:39 6 84 Libor Syrový 0:28:29
7 86 Jindřiška Jenčová 0:33:40 7 85 Radka Hejnová 0:29:16
8 81 Jaroslava Lošková 0:29:17
9 80 František Loško 0:29:18
10 69 Tereza Vokálková 0:31:49
11 6 Barbora Drážníková 0:33:38
12 4 Vladimíra Hejdová 0:33:39
13 86 Jindřiška Jenčová 0:33:40
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU – 7000 m
MUŽI ŽENY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 87 Aleš Nikl 0:31:19 1 1 Bronislava Kadlecová 0:37:36 1 87 Aleš Nikl 0:31:19
2 82 Radek Hoík 0:34:37 2 74 Marcela Rybářová 0:37:56 2 82 Radek Hoík 0:34:37
3 2 Robert Kadlec 0:38:25 3 41 Lada Fialová 0:43:58 3 1 Bronislava Kadlecová 0:37:36
4 7 David Lácha 0:38:39 4 74 Marcela Rybářová 0:37:56
5 2 Robert Kadlec 0:38:25
6 7 David Lácha 0:38:39
7 41 Lada Fialová 0:43:58