VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ – 300 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 10 Theodore Jenýš 0:01:37 1 20 Viktorie Denková 0:02:21 1 10 Theodore Jenýš 0:01:37
2 58 Patrik Pajk 0:01:45 2 7 Zdislava Ondráčková 0:02:30 2 58 Patrik Pajk 0:01:45
3 35 Marek Suchánek 0:01:47 3 38 Eliška Uldrychová 0:02:55 3 35 Marek Suchánek 0:01:47
4 61 Karel Tomášek 0:01:54 4 11 Zoe Jenýš 0:03:14 4 61 Karel Tomášek 0:01:54
5 41 Ondřej Čermák 0:01:56 5 55 Adéla Hujová 0:03:16 5 41 Ondřej Čermák 0:01:56
6 57 Kryštof Hautke 0:01:59 6 63 Amélie Syrová 0:03:40 6 57 Kryštof Hautke 0:01:59
7 54 Matěj Huja 0:02:01 7 54 Matěj Huja 0:02:01
8 5 Tomáš Přibyl 0:02:03 8 5 Tomáš Přibyl 0:02:03
9 42 David Šup 0:02:05 9 42 David Šup 0:02:05
10 56 Oliver Al-Zein 0:02:09 10 56 Oliver Al-Zein 0:02:09
11 25 Jan Zůna 0:02:12 11 25 Jan Zůna 0:02:12
12 14 Tomáš Salač 0:02:31 12 20 Viktorie Denková 0:02:21
13 53 Vojtěch Filler 0:02:42 13 7 Zdislava Ondráčková 0:02:30
14 21 Mikuláš Janeba 0:02:47 14 14 Tomáš Salač 0:02:31
15 62 Tobiáš Tomášek 0:02:48 15 53 Vojtěch Filler 0:02:42
16 67 Adam Fafejta 0:03:16 16 21 Mikuláš Janeba 0:02:47
17 26 Šimon Szemály 0:03:27 17 62 Tobiáš Tomášek 0:02:48
18 38 Eliška Uldrychová 0:02:55
19 11 Zoe Jenýš 0:03:14
20 55 Adéla Hujová 0:03:16
21 67 Adam Fafejta 0:03:16
22 26 Šimon Szemály 0:03:27
23 63 Amélie Syrová 0:03:40
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ DO 8 LET – 600 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 47 Aleš Valenta 0:02:47 1 18 Emma Švecová 0:02:44 1 18 Emma Švecová 0:02:44
2 69 Mykhailo Zhurba 0:02:50 2 19 Laura Ullmanová 0:03:04 2 47 Aleš Valenta 0:02:47
3 74 Štěpán Horáček 0:02:52 3 3 Aneta Friedrichová 0:03:13 3 69 Mykhailo Zhurba 0:02:50
4 65 Jan Hejda 0:03:00 4 28 Eliška Jelínková 0:03:18 4 74 Štěpán Horáček 0:02:52
5 13 Matěj Salač 0:03:31 5 6 Magdalena Ondráčková 0:03:26 5 65 Jan Hejda 0:03:00
6 60 Tomáš Frána 0:03:34 6 19 Laura Ullmanová 0:03:04
7 9 Jaroslav Malý 0:03:42 7 3 Aneta Friedrichová 0:03:13
8 28 Eliška Jelínková 0:03:18
9 6 Magdalena Ondráčková 0:03:26
10 13 Matěj Salač 0:03:31
11 60 Tomáš Frána 0:03:34
12 9 Jaroslav Malý 0:03:42
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ 8 – 11 LET – 900 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 17 Šimon Švec 0:04:17 1 23 Hana Bradáčová 0:04:10 1 23 Hana Bradáčová 0:04:10
2 81 Adam Lamoš 0:04:20 2 52 Eliška Vokálková 0:04:14 2 52 Eliška Vokálková 0:04:14
3 3 71 Karla Vágnerová 0:04:18 3 17 Šimon Švec 0:04:17
4 8 Pavla Malá 0:04:24 4 71 Karla Vágnerová 0:04:18
5 64 Kateřina Hejdová 0:05:01 5 81 Adam Lamoš 0:04:20
6 72 Sofia Tkachenko 0:05:25 6 8 Pavla Malá 0:04:24
7 76 Adela Jirsová 0:05:26 7 64 Kateřina Hejdová 0:05:01
8 4 Laura Ševčíková 0:05:40 8 72 Sofia Tkachenko 0:05:25
9 73 Daria Zhurba 0:05:55 9 76 Adela Jirsová 0:05:26
10 4 Laura Ševčíková 0:05:40
11 73 Daria Zhurba 0:05:55
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU DĚTÍ ZŠ 12 – 14 LET – 1500 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 31 Radim Kačur 0:05:14 1 32 Lucie Nováková 0:05:20 1 31 Radim Kačur 0:05:14
2 45 Matěj Kadlec 0:05:35 2 70 Adéla Vágnerová 0:05:52 2 32 Lucie Nováková 0:05:20
3 46 Matěj Pakandl 0:06:14 3 15 Beáta Brádková 0:06:08 3 45 Matěj Kadlec 0:05:35
4 16 Adéla Králová 0:07:37 4 70 Adéla Vágnerová 0:05:52
5 80 Barbora Honzajková 0:08:05 5 15 Beáta Brádková 0:06:08
6 77 Kateřina Karousová 0:08:51 6 46 Matěj Pakandl 0:06:14
7 16 Adéla Králová 0:07:37
8 80 Barbora Honzajková 0:08:05
9 77 Kateřina Karousová 0:08:51
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU – 5000 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 24 Adam Bradáč 0:19:43 1 68 Hana Lamošová 0:25:18 1 24 Adam Bradáč 0:19:43
2 87 Ondřej Horna 0:19:59 2 34 Jana Nováková 0:26:09 2 87 Ondřej Horna 0:19:59
3 66 Tomáš Lamoš 0:21:14 3 92 Monika Marešová 0:30:37 3 66 Tomáš Lamoš 0:21:14
4 85 Radek Hodík 0:21:35 4 2 Barbora Drážníková 0:33:35 4 85 Radek Hodík 0:21:35
5 91 Michal Porš 0:22:17 5 1 Vladimíra Hejdová 0:33:36 5 91 Michal Porš 0:22:17
6 82 Michal Pečený 0:22:36 6 82 Michal Pečený 0:22:36
7 94 Jiří Veselý 0:25:42 7 68 Hana Lamošová 0:25:18
8 93 Václav Mareš 0:30:36 8 94 Jiří Veselý 0:25:42
9 34 Jana Nováková 0:26:09
10 93 Václav Mareš 0:30:36
11 92 Monika Marešová 0:30:37
12 2 Barbora Drážníková 0:33:35
13 1 Vladimíra Hejdová 0:33:36
VÝSLEDKY BĚŽECKÉHO ZÁVODU – 7000 m
CHLAPCI DÍVKY SPOLEČNĚ
Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas Pořadí Číslo Jméno Příjmení čas
1 89 Aleš Nikl 0:30:41 1 86 Eliška Nicková 0:35:57 1 89 Aleš Nikl 0:30:41
2 48 Václav Valenta 0:33:09 2 95 Bronislava Kadlecová 0:37:35 2 48 Václav Valenta 0:33:09
3 12 Petr Jenýš 0:33:13 3 90 Monika Šílová 0:38:42 3 12 Petr Jenýš 0:33:13
4 33 Jaroslav Novák 0:35:42 4 84 Marcela Rybářová 0:40:19 4 33 Jaroslav Novák 0:35:42
5 88 Radek Svárovský 0:36:09 5 86 Eliška Nicková 0:35:57
6 96 Robert Kadlec 0:38:12 6 88 Radek Svárovský 0:36:09
7 22 David Lácha 0:40:06 7 95 Bronislava Kadlecová 0:37:35
8 59 Zachariáš Frána 0:42:16 8 96 Robert Kadlec 0:38:12
9 83 Milan Rikl 0:56:51 9 90 Monika Šílová 0:38:42
10 22 David Lácha 0:40:06
11 84 Marcela Rybářová 0:40:19
12 59 Zachariáš Frána 0:42:16
13 83 Milan Rikl 0:56:51